Port dziś

Restauracja PORT znajduje się  zaledwie 10 metrów od plaży. Zabytkowy budynek Remizy Ratownictwa Brzegowego przyciąga dziś turystów oraz koneserów wykwintnych potraw.  Bogaty wybór dań kuchni polskiej , smaczne potrawy z ryb i owoców morza sporządzone według oryginalnych  przepisów to wymarzona oferta dla smakoszy i wielbicieli sztuki kulinarnej.  

Zapraszamy na film:

 

Organizujemy zloty motocyklowe, integracyjne imprezy dla firm, tematyczne spotkania osób, które łączy wspólna pasja. Wzorowa współpraca z Klubem Morsa jest naszą wizytówką  oraz impulsem do aranżowania podobnych projektów w przyszłości.

Zapraszamy na pyszną , wędzoną rybkę z własnej wędzarni  oraz na dania z grilla

Wnętrze Restauracji jest przytulne,  z przewagą starej, czerwonej cegły  z naturalnymi, drewnianymi zdobieniami, doskonale pasującymi do zabytkowej remizy.

Restauracja PORT to idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku nad morzem także poza sezonem letnim, posiadamy taras z widokiem na morze.

W pobliżu Restauracji PORT znajduje się turystyczny szlak na  Kawczą Górę. Panorama z klifu to uczta dla oczu, przed  nami aż po horyzont rozciąga się bezkresne morze.

 

 

Partnerzy:

Operacja współfinansowania przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo, realizowana w ramach Środka 4.1 „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”, objętego osią priorytetową 4 „Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa”